رنگ سال

رنگ سال

هر طراح داخلی تأیید خواهد کرد که رنگ توانایی تغییر فضای اتاق را دارد، خواه یک دیوار با تاکیداتی جسورانه باشد یا یک سقف رنگی با رنگی غیر منتظره. اما مشخص کردن رنگ مناسب برای فضای شما می تواند بعضی مواقع کاملاً مشکل باشد، بنابراین تصمیم گرفته ایم تا در جهت گیری با طراحان برتر و کارشناسان رنگ م کنیم. در سال 2020 چه رنگهایی بر خانه ها حاکم خواهد شد؟ از رنگهای غنی و خلقی گرفته تا رنگ های خنثی و ظریف، در اینجا رنگ‌های برتر سال که شما را در سال آینده وسوسه خواهد کرد تا در خانه های خود بگنجانید آورده شده است.

رنگ های پاستلی گرم

رنگ های پاستلی هنوز هم بسیار محبوب هستند، ، اما فکر می کنم ما به سمت رنگ های پاستیلی با گرمای بیشتر و تن های خاکی گرایش می یابیم. برای پالت های رنگی کلی ، ما از ترکیب رنگ های بهار و پاییزی استفاده می کنیم.

تک رنگ های جسورانه و پر رنگ

تک رنگ وماً کمرنگ نیست. رنگ هایی مانند آبی کبالت ، سبز کلی یا حتی بنفش بادمجانی می توانند به طرز جسورانه ای بیانگر استفاده از تک رنگ ها باشند. "پر از شخصیت و ظرافت. "- جاناتان راچمن از دکوراتور

رنگ مرغابی جره همراه با گرد و غبار

" رنگ جدید من مرغابی جره همراه با گرد و غبار است. این در واقع یک خنثی شگفت انگیز است که به خوبی با رنگ های زیادی جفت می شود: شتری ، مسی ، ابی ملوانی ، هلویی و رنگ چوب کم رنگ ، مانند درخت بلوط سفید و درخت توس . به علاوه ، من عاشق رنگهایی هستم که همزمان عمیق و آرام باشند. "- ایمی اسکلار از طراحی ایمی اسکلار

رنگ های مودی

"وقتی نوبت به رنگ آمیزی رنگ در کلر می رسد ، ما معتقد به بی انتها بودن رنگ ها نسبت به مد هستیم. ما فکر می کنیم که مردم همیشه رنگ های خنثی ناگهانی تر را ترجیح می دهند. اما وقتی صحبت از رنگ هایی می شود که به طور غیر منتظره ای رایج بوده اند ، ما به طور حتم گرایشی را به سمت رنگ های غنی و مودی مشاهده می کنیم. حال و هوای فعلی، دومین رنگ پر بازدید در وب سایت ما است و در اینستاگرام هواداران زیادی داشته است. همچنین پنج رنگ برتر پرفروش و خارج از این سایه سبز غنی می باشد. ما علاقه بیشتری به رنگهای عمیق تر و مودی تر مشاهده می کنیم. "- نیکول گیبونز از کلر

تن های ارگانیک

"در سال 2020 ، ما می خواهیم تغییراتی از پالت رنگ های خنک ، که دهه گذشته ترند بودند ، به سمت رنگ های گرمتر و رنگهای ارگانیک تر ببینیم. تن های رنگ گرم و خنثی به جای تن های خاکستری و خنک ، برای رنگ ها در سال آینده بسیار محبوب تر خواهند بود. "-Cheryl Eisen از گروه بازاریابی داخلی

رنگ های سیاه و سفید

"سیاه و سفید با کنتراست بالا یک جفت دوتایی پویا است. در حالی که همه کاره است ، من الگوی جسورانه ای ، مانند کاشی زیگورات Art Deco را برای یک درام کوچک ترجیح می دهم. پاسخ عاطفی فوری است و نگاه بی انتها باقی مانده است. "- لورا امانسکی از طراحی داخلی لورا یو

آبی، سبز و خاکستری

"ما در حال پذیرایی از رنگهای غنی و اشباع شده آبی ، سبز و خاکستری هستیم که براساس زمان در روز و نور در اتاق تغییر می کنند. آنها بلافاصله فضایی مرموز ، ی و جالب ایجاد می کنند. "- کریستن پینا از K Interiors

تن رنگ خاکی

" با رنگ های خونسردی که سالها حاکم بوده اند ، خداحافظی کنید. سایه های رنگ های شکلاتی و قهوه ای ، شرابی ، سبز زیتونی و زرد اوکر همه چیز را در خانه ها در دست می گیرند. ما دوست داریم این رنگهای گرم و طبیعی را به جای رنگ های خنثی روی مبل یا دیوارها جایگزین کنیم. "- ماریکا مایر از مایر داخلی

آبی، سبز و و تن های قوی رنگ های جواهرات

" سال 2020 آغاز یک دهه جدید است ، و در مد واقعی" Roaring 20sما شاهد گرایشی به سمت رنگهای پررنگ تر ، عمیق تر ، با لمس و تاکیدات توانگر خواهیم بود. بعد از گذشت یک دهه که آشپزخانه ها تمام رنگ سفید و خاکستری بودند و خاکستری در همه جا حضور داشت ، امیدوارم که صاحبان خانه شروع به استفاده از رنگ ها کنند - از رنگ سبز الهام گرفته از طبیعت و ابی گرفته تا رنگ جواهرات غنی - و در طراحی ریسک بیشتری را بپذیرند. " وادن از شروین-ویلیامز

رنگ های پانچی

به جرات می گویم! من عاشق ایکات ها با ترکیبات رنگی دیوانه وار و پانچی هستم که به عقب باز نمی گردد. هر بار که سفر می کنم ، چیزهای زیادی را می بینم – با کاروانی همراه با چاپ های رنگی. جان راشاو از منسوجات جان روباوو

Monique Valeris ویرایشگر دکوراسیون منازل برای ELLEDecor.com است جایی که او همه چیز را از تورهای خانگی گرفته تا گردونه های محصول پوشش می دهد و ایده او از یک فضای داخلی تزئین شده شامل لایه های بی پایان از الگوهای ، تاکیدات برنجی ، و هر چیزی با یک مونوگرام است.

ترند های متداول طراحی اتاق خواب ۲۰۲۰-۲۰۲۱

رنگ هایی که در سال ۲۰۲۰ در همه جا مشاهده خواهید کرد

برترین ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۲۰

رنگ ,های ,، ,  ,یک ,سال ,رنگ های ,    ,تن های ,در سال ,غنی و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی مجمر زواره ای روستای کوهپایه ای دانباران آسیاب آقای مجازی سازی صوت السماء - استاد عبدالباسط پی پی تی بازار وکیل ابراهیمی - 09122724813 اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل ، ادارات و شرکت ها با اتوبار و باربری اطلس بار سئو و محتوا نویسی نمونه سوالات روبان دوزی فنی حرفه ای {امتحانات}